Siparişinizi verdikten sonra “LİSANS BİLGİLERİ” içeren bir e-posta alacaksınız. Lütfen spam kutunuzu kontrol edin. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürününüz çalışmazsa, lütfen bir ekran görüntüsü alın Ekran görüntünüzü cihazınıza kaydedin ve ardından şu adresten bize gönderin:

E-posta: support@keyhouse24.com

Fatura belgeniz, siparişinizi verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek, bizden bir fatura alacaksınız.

%100 yasal olan gerçek ömür boyu lisans anahtarları sağlıyoruz. Geçerli yasal kurallara uyduğumuzu ve yazılımın yasal kullanım koşullarının tam olarak karşılandığından emin olduğumuzu teyit ederiz.

Evet, %100 yasal olan gerçek ömür boyu lisans anahtarları sağlıyoruz. Geçerli yasal kurallara uyduğumuzu ve yazılımın yasal kullanım koşullarının tam olarak karşılandığından emin olduğumuzu teyit ederiz.

Müşterilerimize farklı lisans türleri sunuyoruz:

OEM (Orijinal Ekipman Üreticisi)
Perakende satış lisansları aynı anda olmasa da birden fazla bilgisayarda kullanılabilir. Bu, eski cihazı devre dışı bıraktığınız sürece ürün anahtarını başka bir bilgisayara aktarabileceğiniz anlamına gelir. Perakende anahtarları, birden çok etkinleştirmeye izin verir ve ürünün perakende sürümleri için kullanılır. Çoğu durumda, anahtar başına belirli sayıda aktivasyona izin verilir, ancak genellikle aynı makinede daha fazlasına izin verilir.


Retail
Bir Retail lisansı yalnızca satın alındığında mevcuttur ve yalnızca tek bir cihazda etkinleştirilebilir. Tüm Retail lisanslarımız bütçe dostudur ve her müşterinin lisans mülkiyet haklarını saklı tutmak için satılır. Bu nedenle %100 orijinal ve yasal yazılımlardır. ürün anahtarı aktarılamaz ve başka bir yüklemeyi etkinleştirmek için kullanamazsınız.

Değerli müşterilerimize mümkün olan tüm seçenekleri sunuyoruz. Web sitemizde gösterilmeyen veya bahsedilmeyen özel bir ürün satın almanız gerekiyorsa, size yardımcı olabilmemiz için sizi telefon, sohbet veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz. böylece size özel bir sipariş hazırlayabiliriz.

Fiyat teklifimiz “Memnun kaldım veya iade edildi” şeklindedir. Bu bizim ana hedefimizdir. Durum ne kadar zor olursa olsun, siz değerli müşterilerimizi her zaman memnun etme eğilimindeyiz. Size yardımcı olmaktan ve ihtiyaçlarınızı karşılamaktan memnuniyet duyarız

Size yardımcı olabilmemiz için bizimle telefon veya e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Ana sayfanın sağ üst kısmındaki “Yardım ve destek”e gidin, tüm iletişim bilgilerimizi bulacaksınız.

İhtiyaçlarınıza bağlı olarak size rehberlik sağlamak için hizmetinizde olan bir grup eğitimli BT teknisyenimiz ve uzmanımız var. Gerçekten de, Müşteri Hizmetleri Ekibimiz akıllı ipuçları ve tavsiyeler sunmak için her zaman hazır olacaktır.

Ekran görüntüsü almak için lütfen şu adımları izleyin:

  • Windows arama çubuğuna git
  • “kesme aracı” yazın

Find Your Order

  • “yeni”yi tıklayın
  • Farenizi aşağı sürükleyin ve istediğiniz hata mesajını seçin
  • “dosya”yı tıklayın
  • “Farklı kaydet”i seçin

Ardından, lütfen ekran görüntüsü dosyanızı adlandırın ve masaüstünüze kaydedin.

Çoğunluğu bir dizüstü bilgisayarda kullanılabilirken diğerleri birden fazla cihazda uygulanabileceğinden, ürünün kendisine bağlıdır. detaylı bilgi için ürün sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Shopping Cart
 • Sepetiniz boş.