Secure Payment

WEB SİTEMİZDE GÜVENLİ BİR ÖDEME SÖZÜ VERİYORUZ!

Web sitemiz “Keyhouse24.com”, internet üzerinden sağladığınız tüm bilgileri şifrelemek ve korumak için SSL teknolojisini (Güvenli Yuva Katmanı) kullanır. SSL kullanıp kullanmadığınızı belirlemek için tarayıcı pencerenizin sol üst köşesindeki URL’ye bakın, http: yerine https: ile başlayacağını göreceksiniz. Web sitemizde alışveriş yaptığınızda çevrimiçi bankacılık güvenli ve kolaydır! 

Mevcut ödeme yöntemleri:

Kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz

VisaMastercardAmexDiscoverJCBDiners

Visa, MasterCard, Discover, Amex, Diners, Carte bleue kabul edilir. Kredi kartı ödemeleri tamamen güvenlidir çünkü banka hesabı bilgilerinize asla erişemeyiz ve bunları sunucularımızda asla saklamayız. Bu nedenle, web sitemizde yaptığınız her yeni sipariş için mali bilgileriniz gereklidir. Yönlendirileceğiniz istemleri takip edin ve satın alma işleminizi tamamlayın.

Banka havalesi ile de ödeme yapabilirsiniz

Bu ödeme türü, bankanız aracılığıyla dünyanın herhangi bir yerine para göndermenizi sağlar. Kredi kartı olmayan alıcılar veya internet üzerinden mesafeli satış yapmak istemeyen alıcılar bu imkandan yararlanabilirler. Her iki hesap sahibinin de doğrulanmış bir kimliğe sahip olması gerektiği için banka havaleleri son derece güvenlidir.

Secure Socket Layer (SSL) protocol

Güvenli Yuva Katmanı veya SSL, tüm ödeme verilerinizin tamamen güvenli bir ortamda işlenmesini sağlar ve böylece gizliliğinizin korunmasını garanti eder. SSL sertifikalarının kullanımı sayesinde, verilerinizi gönderirken ve alırken maksimum güvenlik sağlayabiliriz. Web sitemizde bankacılık yapmak hiç bu kadar problem olmamıştı!

100% Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en önemli şeydir. Özel ihtiyaçlarınız ekibimiz tarafından karşılanacaktır. “Tam memnuniyet veya para iadesi” politikamıza göre, gerekirse tam bir geri ödeme yapmaya hazırız.

 
Shopping Cart
  • Your cart is empty.