Windows Telefon ile Etkinleştirme - 0xc004c008 Hatası

Windows Telefon ile Etkinleştirme – Microsoft Ürün Etkinleştirme Merkezini Telefon ile Aramak. Bu videomuzda Keyhouse24.com’dan satın aldığınız telefon ile etkinleştirmeli dijital lisansınızı nasıl aktif hale getirmeniz gerektiğini anlatacağız. Adımları dikkatli bir şekilde takip ederek etkinleştirmenizi kolayca tamamlayabilirsiniz. 

Windows telefon ile etkinleştirme nasıl olmaktadır? Bu videomuzda 0xc004c008 hatasının çözümünü anlatacağız. Adımları takip ederek kurulumunuzu kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Yardım metni ile alttaki Windows sürümlerinin kolayca aktivasyonunu yapabilirsiniz:

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Bu aracı kullanmak güvenilir mi?

Telefonla etkinleştirme seçeneği, Microsoft’un müşterilerine sunduğu bir hizmettir. Bu hizmeti kullanmak %100 güvenilirdir.


Telefon ile etkinleştirme işlemi yapmak istemiyorum!

Telefonla etkinleştirme seçeneği, Microsoft’un müşterilerine sunduğu bir hizmettir. Herhangi bir hack yada crack olayı bulunmamaktadır 🙂 Kurulum kimliğiniz saklanmamaktadır. Kurulum kimliğiniz üçüncü bir şahsın eline geçse bile bir işlem yapılamaz çünkü kurulum kimliği sadece bir cihazı etkinleştirmeye yarar. Bu kimlik ile cihazınız ele geçirilemez ya da farklı bir işlem yapılamaz. Sadece tek seferlik etkinleştirmeye yarar.

Office Ürünleri En Çok Satanlar

Shopping Cart
  • Sepetiniz boş.