Windows'u 9 Adımda Etkinleştir

Windows’u 9 Adımda Etkinleştir blogumuzla, Keyhouse24.com‘dan aldığınız OEM veya Retail anahtarınızı etkinleştirmenize yardımcı olacak adımları bu metni izleyerek bulabilirsiniz. Adımları dikkatli bir şekilde tamamlamaya özen gösterin.

Yardım metni ile alttaki Windows sürümlerinin kolayca aktivasyonunu yapabilirsiniz:

Windows'u 9 Adimda etkinlestir

Öncelikle yukarıdaki fotoğrafta 1 numaralı ok ile gösterildiği gibi bilgisayarımın Windows logosuna tıklayarak veya Windows başlangıç ekranındaki arama alanına Ayarlar yazarak Ayarlar seçeneğine tıklıyoruz.

Windows'u 9 Adimda etkinlestir

Ardından yukarıdaki fotoğrafta 2 numaralı ok ile gösterildiği gibi Windows Uptade (Güncelleştirmeler ve Denetlemeler) seçeneğine tıklıyoruz. 3 numaralı ok ile gösterilen Güncelleştirmeleri denetle seçeneğine tıklayarak kurulumu başlatıyorsunuz. Herhangi bir güncellemeniz yoksa bu adımı atlayabilirsiniz.

Windows'u 9 Adimda etkinlestir

Bir önceki adımı tamamladıktan sonra güncelleştirmeleriniz tamamlanmış olacaktır. Artık keyinizi etkinleştirmeye hazırsınız.

Windows'u etkinlestir

Sol alta doğru baktığımızda 4 numara ok ile Etkinleştirme seçeneğini göreceğiz. (Etkinleştir seçeneğiniz yoksa, sistem seçeneği görünecektir. Sistem seçeneğine tıklayarak adıma devam edebilirsiniz.). Ardından 5 numaralı ok ile gösterilen Ürün Anahtarını Değiştir seçeneğine tıklayarak keyinizi gireceğiniz ekran açılacaktır. Aşağıdaki adımları takip ederek Keyhouse24.com’dan otomatik olarak gönderilen dijital kodumuzu bulalım ve aktivasyonu tamamlayalım.

Windows'u 9 Adimda etkinlestir

Siparişiniz ödemesi onaylandığında bizden bir Siparişiniz alındı şeklinde e-posta alacaksınız. Bu e-postadan 3-5 dakika sonra otomatik olarak dijital şifreniz e-posta ile gönderilmiş olacak. Başlığında Dijital Kod Siparişi yazan 6 numaralı ok ile gösterilen e-postada dijital kodunuzu bulabileceksiniz.

keyhouse24.com windows 11 pro
Artık 7 numaralı ok ile gösterilen keyiniz ile aktivasyonu tamamlayabiliriz. Windows – Ayarlar – Etkinleştirme – Ürün Anahtarını Değiştirme seçeneğine gelerek Etkinleştirmeyi tamamlayalım.

Windows'u etkinlestir

Keyhouse24.com’dan aldığınız anahtarı 8 numaralı ok ile gösterilen yere girelim. Daha sonra 9 numaralı ok ile gösterilen sonraki seçeneğine tıklayarak aktivasyonu tamamlayalım. 

Aktivasyonunuz gerçekleşmediyse ve aşağıdaki hata mesajlarından birini alıyorsanız Lütfen bizimle iletişime geçiniz. iletişim bilgileri için tıklayınız.

Hata örnekleri:

Office Ürünleri En Çok Satanlar

Shopping Cart
  • Sepetiniz boş.